Cez mŕtvoly

Autor: Jan Kendera | 15.3.2018 o 16:47 | Karma článku: 3,50 | Prečítané:  624x

Čo Vás naštvalo najviac? Nezničiteľnosť vlády, či pseudo-charakter Bélu? Nezabúdajme na strašnú krivdu ktorú budú ešte dlho prežívať blízky Jána Kuciaka i Martiny Kušnírovej! Nezačínate sa pýtať, či ich obete neboli zbytočné?

Tu sa už len začína potvrdzovať, že ak by bola táto vražda plánom niekoho na zhodenie tejto vlády, asi by musel dať vystrieľať celú novinársku obec aj s ich rodinami a vláda by aj tak ostala stabilnou, akurát by si každý jej predstaviteľ zobral dovolenku.

Všetci tí, čo vpadáte do víru konšpiračných teórií! Nemáte pocit, že Kaliňák s Ficom len potrebujú získať čo najviac času na upratanie si v chlievikoch a Bugár im v tom vehementne pomáha od dovolenky až po predĺžené rokovania s vopred dohodnutými výsledkami? Nevadí Vám, že je tu silné podozrenie s prepojenia tejto vlády, konkrétne strany Smer, na mafiu ktorá Slovensko zneužíva na pranie špinavých peňazí? Nevadí Vám, že na Východe podľa Ficových slov nič nie je? Nezdá sa Vám, to všetko podozrivé?

Nikoho, kto nad akoukoľvek konšpiráciou premýšľa nenazývam bláznom, ja tiež uvažujem nad každou možnosťou. Tiež mi je podozrivé, že by sa mafia chcela takto nepotrebne zviditeľniť. No ak Vám neprekáža premiér spolupracujúci s mafiou, ktorý v tretine svojho štátu nevidí nič, tak potom Vás ľutujem!

Bojíte sa, že Soros plánuje zavaliť Európu imigrantami? Európa žiaľ na takýto scenár nepotrebuje žiadneho Sorosa. Je to jej prirodzený historicko-geografický vývoj. Na rozpad Ríma nebol potrebný žiaden takýto manipulátor dejín, už len technicky by to nezvládal. To že sa na hraniciach objavuje viac migrantov je logický výsledok demografických kriviek a úrovne rozvoja. Rozdiel takýchto kriviek medzi Áziou, Afrikou a Európou sa od 2. sv. vojny stále priepastne zväčšuje a je preto normálne, že ľudia sa sťahujú z chudobných zaľudnenejších častí do bohatých častí ktoré síce nie sú ani zďaleka vyľudnené, ale stagnujú. Ak k tomu pridáme vojny,  nie je o čom.

To je jediné na čo by sa akýkoľvek manipulátor dejín sústredil a posvätil tomu svoj čas. Vojna v ropných štátoch a nie x nepodarených pokusov zvrhnúť vládu na Slovensku kde, slovami jeho premiéra, „nič nie je!“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ako (ne)funguje bikesharing v Bratislave po prvom týždni

Pre ľudí sú žlté bicykle najmä atrakcia.

DOMOV

Smer bude hľadať nového ministra, Imrecze má konkurenta

Guvernéra NBS má vystriedať Kažimír.


Už ste čítali?