Všetci možní páchatelia, a ako má vláda reagovať

Autor: Jan Kendera | 5.3.2018 o 14:48 | Karma článku: 10,09 | Prečítané:  15090x

Neprešiel ani týždeň od vraždy Janka a Martinky a už tu máme X motívov, Y podozrivých z objednávky a dokonca Z konšpiračných teórií! Pokúsim sa to tu zhrnúť. A nakoľko sa tejto téme venuje mnoho ľudí, budem stručný.

 

Motív I – niekto ho potreboval umlčať

1 NDRANGHETA. Prvý podozrivý je talianska mafia, ktorá je šokujúcim odhalením v Jankovom poslednom článku. Polícia na druhý deň vyšetrovania zadržala jej 7 členov. Od tejto teórie sa začína upúšťať. Mnohým inteligentným predsa začína dochádzať, že taká profesionálna mafia by na seba nechcela takto upozorniť a radšej by na odstránenie nepohodlného žurnalistu využila skôr politikov, právnikov, policajtov či sudcov.

2 VLÁDNY ČINITEĽ SR. Podozrivý 2 sa tu automaticky núka niektorý z politikov SMER-u, na ktorého sa v onom článku odkrýva prepojenie na mafiu. Fico osobne rozhodol o zamestnaní Troškovej a Jasaňa na popredných pozíciách na úrade vlády, a títo podľa článku mali s Talianmi špinavé kšefty. To by som ale vylúčil rovnako, ako prípad 1. Taký hlúpy by snáď nebol! Ešte by tu mohli prísť do úvahy aj pán Jasaň či samotná Trošková, no tiež by to svedčilo o ich nízkom IQ.

3 KOČNER. Na neho zavraždený podal trestné oznámenie za vyhrážanie a v minulosti písal o jeho finančných špekuláciách. Nuž prečo nie? Zhodou náhod sa tento človek spomínal niekde v pozadí v kauze únosu pána Kováča ml..

4 PROKURÁTOR BICKO. Tiež sa v Jankovom článku spomína ako tento prourátor na východnom Slovensku kryje Vadalovcom chrbát pri vybavovaní vratkov z DPH a podobne.

5 JUSTIČNÁ MAFIA. Upozorňuje na ňu iný žurnalista, ktorý s Jankom posledný čas pracoval na jej odhalení. Veľa ľudí o tom nevedelo, dokonca ani samotný šéfovia denníkov pre ktoré pracovali. Toto sa začína javiť dosť reálne už len kvôli tomu, ako tajomne to znie a koľko málo stôp a indícií tu smeruje.

6 OLIGARCHA BÖDÖR. O ňom Janko tiež písal a je známe aj jeho prepojenie na šéfa bezpečnostnej agentúry NAKA, ktorý sa podozrivo objavil na mieste činu, krátko po zahájení vyšetrovania.

Motív II – špinavá politická hra o moc

7 OPOZÍCIA. Čo sa začína po vražde novinára a jeho nevinnej snúbenicou diať? Protesty a hlasy o predčasných voľbách. Toto iste musí vyhovovať akejkoľvek opozícii! Kto ale z našej opozície by bol taký zvrátený? Sulík, Matovič, Kollár, Kotleba? Či vari prezident Kiska? Ten by sa tu javil najviac podozriví kvôli tomu, že sa tak dlho zdržiaval verejného prejavu k téme. On predsa v silných prípadoch bol vždy aktívny. Navyše sa už veľa popísalo o jeho návšteve u Sorosa. Osobne to vidím všetko ako rovnaký nástroj anti-propagandy akú teraz sama opozícia s prepáčením zaslúžene využíva vo svoj prospech. Každopádne Kiska si svojim oneskoreným prejavom imidž už pokazil dostatočne.

8 GEORGE SOROS. Za čo ešte tento „Manipulátor Dejín“ nie je zodpovedný? Ale žarty nabok. Je fakt logické, že ak vylúčime z podozrivých taliansku mafiu, či naše politické špičky, musíme hľadať niekoho, kto z celej veci bude profitovať najviac a zároveň bude najmenej podozrivý. Tí čo obviňujú Sorosa sa držia indície, ako rýchlo sa v priebehu dňa či dvoch zorganizovala reťaz demonštrácii celým Slovenskom, ba Európou i svetom! Keď sa na to dívame triezvejšie, Soros by asi potreboval protesty vo významnejších mestách a vo väčšom obsadení aby mu to nahralo do kariet. Neberúc tejto vlne čo tu vznikla na sile, o veľkých pochodoch možno hovoriť len vo väčších mestách na Slovensku a možno v Česku. Čím ďalej od Slovenska, tým viac vidieť (napr. v takom Honk-Kongu, Vancouveri či Dubaji), že išlo skôr o náhodné zoskupenie naštvaných Slovákov, než o pokus o svetovú revolúciu nahuckaných davov. Navyše správy k tejto veci neboli ani v CNN ani v BBC, aj keď v nemecky hovoriacich štátoch sa to dostalo na titulku. Už len čakám, kedy do toho niekto začne miešať napríklad Putina, ktorému sa asi zapáči nazvať eurofondy výpalným pre mafiu. Na potvrdenie takýchto konšpirácií by táto vražda musela zapríčiniť, alebo aspoň pomôcť ku krachu nejakej burzy, či prepadu akcií nejakej komodity, alebo k poklesu eura.

Motív III – Nešťastná náhoda?   

9 NENÁPADNÝ DROGOVÝ GANG? Nestojí síce za zmienku, ale v krajine kde sa skutky nestávajú je možné všetko. Šéf polície pán Gašpar priniesol stopu o partii narkomanov, ktorí boli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Zaujímavé načasovanie však? Škoda reči! Toto len dokresľuje paniku našej vlády či polície, ktorá potrebuje naťahovať čas, lebo má čo ukrývať.

Motív IV – Niekto chce poškodiť mafii Ndrangheta na Slovensku.

10 NEPRIATELIA VADALOVCOV. V Jankovom článku sa tiež spomína, ako člen Ndranghety zabil člena konkurenčného gangu. Čo ak touto vraždou videl takýto gang svoju pomstu? Alebo by to mohol byť nejaký oligarcha, ktorý vďaka Talianom na východe Slovenska nedostáva dotácie v poľnohospodárstve? Aj keď mi nik taký nenapadá, bolo by to možné.

Máme tu teda 4 rôzne motívy a 10 okruhov podozrivých z ktorých som narátal minimálne 19 konkrétnych ľudí a 4 neznáme skupiny ľudí! Normálne hlava bolí! Je ich toľko, že už znova začínam podozrievať Talianov či premiéra ktorí sa už majú za koho schovať. Najhoršie je však, že polícia podsúva médiám fakty ktoré živia tvorcov konšpirácií a objednávateľovi o toto určite ide! A navyše ak by aj skutočne vraždu naplánovala naša opozícia, či sám veľký Soros nič to nemení na fakte, že premiér dostal na úrad vlády ľudí blízkych mafii, ktorá roky okrádala Slovensko aj celú Úniu a minister vnútra na to za celý ten čas neprišiel!

Odstúpenie tria Fico – Kaliňák – Gašpar je adekvátne pri každej alternatíve ba dokonca konšpirácii!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ako (ne)funguje bikesharing v Bratislave po prvom týždni

Pre ľudí sú žlté bicykle najmä atrakcia.

DOMOV

Smer bude hľadať nového ministra, Imrecze má konkurenta

Guvernéra NBS má vystriedať Kažimír.


Už ste čítali?